Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1796
Stary 03.01.2011, 19:50
Powiem szczerze zazdroszczę Lechowi....



Ja tam im nie zazdroszczę zawodników 20 paroletnich dla których gra w Wiśle Legii czy Amice jest ukoronowaniem kariery.
My Psy musimy trzymać się razem!
Odpowiedz cytując