Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
Kamrat
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
1796
03.01.2011, 19:50
Powiem szczerze zazdroszczę Lechowi....
Ja tam im nie zazdroszczę zawodników 20 paroletnich dla których gra w Wiśle Legii czy Amice jest ukoronowaniem kariery.
My Psy musimy trzymać się razem!
Kamrat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamrat
Znajdź inne posty napisane przez Kamrat