Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38900
Stary 03.01.2011, 19:33
Ty to na poważnie piszesz?
Masakra , masakra.. pewnie im SKWK kazało w tej kolejności zamiescic niusy..
Aha.. bo Ty sobie to tak rozkladasz ze jak zamieszczai nfo o Czapie to nikt nie zauwazy niusa o odejsciu Pawelka.. no w sumie racja, szkoda tylko ze wie o tym cala Polska od paru dni..
To jest strona oficjalna i ZAWSZE beda zamieszczac taki nius (a jesli masz dowody na to ze tak nie jest to prosze o wklejenie), tylko Ty nie rozumiesz jednej rzeczy.. gazety moga ich sprzedac, zawodnik moze uzgodnic swoje warunki..ale klub jeszcze cos dogrywa.. tak samo jest z Brozkami, oni juz wszystko uzgodnili.. a wladze Wisly jeszcze nie..

To nie jest ironia.. sam pisales ze SKWK kaze co ma Basalaj mowic, a Basalaj kaze Brozkowi .. czy jakos tak.. jak masz na to dowody to spotkaj sie z prezesem SKWK i je przedstaw, bo jesli ich nie masz to nie oskarzaj grupy osob, ktora robi dla Wisly cos wiecej niz zamieszcza filmiki po smierci Brozka..
Ostatnio edytowane przez CH. : 03.01.2011 o godz. 19:47.
Odpowiedz cytując