Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Canis Lupus
Junior Member
Od: 12.2008
Offline
#
38897
03.01.2011, 19:28
Acapelo
napisał(a):
to Ubiparib jednak przychodzi?
Na Boga, mam nadzieję że NIE !
Hac urget lupus hac canis. Wisła Kraków Victore.
Canis Lupus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Canis Lupus
Znajdź inne posty napisane przez Canis Lupus