Wyświetl pojedynczy post
Canis Lupus
Junior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38895
Stary 03.01.2011, 19:24
Dobra, dobra. Tylko, że od początku grudnia klub "nagrywa" transfery. Udało mu się już zorganizować trzy (na 99%). Tylko, że wszystkie z klubu. Minął grudzień, teraz już oficjalnie można kupować i sprzedawać. A tu lipa. Wiem, że nie ma co się przypalać. Amica oddała Peszke ale na wszystkich portalach już piszą, że gadają z Lubinem o Pawłowskim, dogrywają z Bełchatowem Małkowskiego i zakontraktowali Wołąkiewicza !! A my tylko Bambiić, Genczew, Fernandez, Martinez i inny Chukwu. Ludzie ja naprawdę szanuję murzynów, kosmitów, azteków i eskimosów ale po jaką cholerę nam dwudziestu buszmenów średnio kopiących piłkę skoro mamy ponoć 2.5mlnE z Brożków !! Można by je wydać wlaśnie na Pawłowskiego, Wołąkiewicza czy Małkowskiego i jeszcze by zostało na Kanieckiego czy tam innego Janukiewicza !! Przynajmniej dam rady wymówić te nazwiska w przeciwieństwie do Vojo Ubipparib czy jakoś tak ... :(
Ostatnio edytowane przez Canis Lupus : 03.01.2011 o godz. 19:27.
Hac urget lupus hac canis. Wisła Kraków Victore.
Odpowiedz cytując