westersyl napisał(a):

To ty nie wiedziałeś że ten słynny na cała Polskę marketing Basałaja właśnie na tym polega ? 
Większość inf jest celowo wypuszczanych aby zając czymś media i kibiców,
|
Hm, no ja akurat nigdy w to nie wierzyłem, bo nie widzę absolutnie żadnych korzysci z wypuszczania plotek na temat transferów, a potem sprowadzania gorszych piłkarzy, bo nie wiem w jaki sposób miałoby to wpłynąć pozytywnie na zadowolenie kibiców
No ale to Polska i tu wszystko jest możliwe, więc kto wie...
