AS82 napisał(a):

|
Mnie denerwuje to,że ogólnie nadal jako kraj jesteśmy dalej w ciemnej du*ie jeśli porównamy sie do stylu życia z krajami "starej Unii". Od 20 lat mamy demokracje, od 6 jestesmy w UE ,a tu nadal trzeba oszczedzac, podnosic podatki ,nie ma drog ,szpitali a place minimalne mamy 3,4 razy mniejsze.
|
Pamiętaj, że ceny w krajach, gdzie zarabia się czterokrotnie większe pieniądze - są dużo wyższe. Uwzględniajac siłę nabywczą naszych pensji nie wygląda to już tak tragicznie, jak to przedstawiasz.
AS82 napisał(a):

|
Mnie denerwuje to,że ogólnie nadal jako kraj jesteśmy dalej w ciemnej du*ie jeśli porównamy sie do stylu życia z krajami "starej Unii".
|
oj, chyba nie masz na myśli legalizacji związków homoseksualnych itp
