Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38890
Stary 03.01.2011, 19:11
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwiłbym się...
na stronie zaraz po opublikowaniu newsa o odejściu Pawełka dodali kolejnego newsa zawierającego bardzo ważne słowa Macieja Żurawskiego " musimy tworzyć zespół na boisku".
Bardzo miło że jeszcze któryś z naszych zawodników posługuję się językiem polskim.



To ty nie wiedziałeś że ten słynny na cała Polskę marketing Basałaja właśnie na tym polega ?
Większość inf jest celowo wypuszczanych aby zając czymś media i kibiców,
Moglbym Cie o cos prosic? Nie jestes jedynym ktorego obecna sytuacja denerwuje/wpieprza/wk...a. Ale, przeciez okienko sie jeszcze nie skonczylo, trwa dopiero 2 dni. Ja sam poszukam winnych jezeli 17 stycznia na I zgrupowaniu bedzie taka kadra jak na dzien dzisiejszy. Prosze Cie tylko o to abys te 2 tygodnie dal czas/szanse klubowi. Jezeli po tym czasie nie bedzie widocznych zadnych ruchow "in plus" to zrozumiem kazdy wylew goryczy czy zalu.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując