westersyl napisał(a):

Nie zdziwiłbym się...
na stronie zaraz po opublikowaniu newsa o odejściu Pawełka dodali kolejnego newsa zawierającego bardzo ważne słowa Macieja Żurawskiego " musimy tworzyć zespół na boisku".
Bardzo miło że jeszcze któryś z naszych zawodników posługuję się językiem polskim.
To ty nie wiedziałeś że ten słynny na cała Polskę marketing Basałaja właśnie na tym polega ? 
Większość inf jest celowo wypuszczanych aby zając czymś media i kibiców,
|
Moglbym Cie o cos prosic? Nie jestes jedynym ktorego obecna sytuacja denerwuje/wpieprza/wk...a. Ale, przeciez okienko sie jeszcze nie skonczylo, trwa dopiero 2 dni. Ja sam poszukam winnych jezeli 17 stycznia na I zgrupowaniu bedzie taka kadra jak na dzien dzisiejszy. Prosze Cie tylko o to abys te 2 tygodnie dal czas/szanse klubowi. Jezeli po tym czasie nie bedzie widocznych zadnych ruchow "in plus" to zrozumiem kazdy wylew goryczy czy zalu.