Wyświetl pojedynczy post
martonas
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38887
Stary 03.01.2011, 18:37
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Najśmieszniejsze jest to, że nikt w klubie nie mówi o następcach Brożka. Na razie nawet oficjalnie nie potwierdzono jego sprzedaży, co mówić o przyjściu następcy. Może dojdą do wniosku, że trzeba najpierw dać szansę Żurawskiemu i Riosowi, a ew. nowy napastnik przyjdzie w lecie
Ale czemu cię to dziwi? To media zawsze wpychają (lub wypychają) piłkarzy do naszego klubu, klub się odzywa dopiero kiedy dany transfer jest sfinalizowany. Zresztą zazwyczaj są to zupełnie inne nazwiska niż podawały te "źródła" prasowe. Dlatego fakt, że nic nie mówią nijak się ma do tego co rzeczywiscie robią w sprawie nowych zawodników.
Odpowiedz cytując