|
Ciekawe czy ktoś z was zauważył że dziś mamy pierwszy od dawna dzień roboczy w którym media nie wymieniają kolejnego zawodnika który jest "obserwowany przez Wisłę"? Czyżby teraz koncentrowali się na tym "kiedy Brożki podpiszą"?
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 03.01.2011 o godz. 18:16.
|