Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38882
Stary 03.01.2011, 17:57
Zapamietajcie co pisaliscie teraz zeby potem z tych wszystkich teorii spiskowych nie wypierac.
Podobnie bylo w sezonie kiedy zajelismy 7 czy 8 miejsce, koniec Wisly, Cupial sie wycofuje, wszyscy robia na zlosc tylko kibice pokrzywdzeni jak zawsze, potem wielkie panie z zachwytu po MP.
Juz tych koncow Wisly bylo kilkanascie, choc z reguly pisaly o tym legijne i poznanskie gazety, teraz do nich dolaczaja kibice... szkoda ze Wisly.
Ostatnio edytowane przez CH. : 03.01.2011 o godz. 18:00.
Odpowiedz cytując