Wyświetl pojedynczy post
Cwiara11
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: 2pL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5180
Stary 03.01.2011, 17:38
Mam pytanko gra ktos moze klubami z 3-4 ligi Polskiej ? Ja obiecnie Gram Unia Tarnów ale ciezko mi sciagnac tam jakich kolwiek zawodnikow w miare grajacych. Wie ktos moze o jakis talentach co prtzejda nawet do 3-4 Ligi ?

Moj jedeyny sukces to sciagłem Kamila Jelenia z Wisły
Odpowiedz cytując