Mam pytanko gra ktos moze klubami z 3-4 ligi Polskiej ? Ja obiecnie Gram Unia Tarnów ale ciezko mi sciagnac tam jakich kolwiek zawodnikow w miare grajacych. Wie ktos moze o jakis talentach co prtzejda nawet do 3-4 Ligi ?
Moj jedeyny sukces to sciagłem Kamila Jelenia z Wisły
