Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
 
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38879
Stary 03.01.2011, 17:37
Może przesadziłem , że na całą Europe, ale w takim razie w jakim celu został sprowadzony do Wisły
Po to żeby być? Ja mam nadzieję , że jednak będzie dobrze ;]
A.K napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Odpowiedz cytując