Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Salman17
Member
Od: 03.2009
Skąd: Prokocim
Offline
#
38879
03.01.2011, 17:37
Może przesadziłem , że na całą Europe, ale w takim razie w jakim celu został sprowadzony do Wisły
Po to żeby być? Ja mam nadzieję , że jednak będzie dobrze ;]
A.K
napisał(a):
I wanna be the very best, like no one ever was...
Salman17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Salman17
Znajdź inne posty napisane przez Salman17