Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38878
Stary 03.01.2011, 17:36
Salman17 napisał(a):Wyświetl post
Ale zatrudnienie Stana o czymś świadczy,
jeżeli ściągnęliśmy znanego na całą Europe gościa,
który zajmuję się transferami i w dodatku bierze za to pieniądze,
to chyba coś jest na rzeczy, bo w innym razie po co byłby nam ktoś taki?
Yyyy, że co? Że gdzie?

63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Stan to taki sam pionek w rekach Cupiala jak kazdy inny.
Wczesniej czy pozniej jak zobaczy co sie u nas dzieje to pojdzie w cholere...
Wódki mu, halleluja!
Odpowiedz cytując