|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Offline
|
|
Salman17 napisał(a): 
Ale zatrudnienie Stana o czymś świadczy,
jeżeli ściągnęliśmy znanego na całą Europe gościa,
który zajmuję się transferami i w dodatku bierze za to pieniądze,
to chyba coś jest na rzeczy, bo w innym razie po co byłby nam ktoś taki?
|
Yyyy, że co? Że gdzie?
63.5 Kg napisał(a): 
Stan to taki sam pionek w rekach Cupiala jak kazdy inny.
Wczesniej czy pozniej jak zobaczy co sie u nas dzieje to pojdzie w cholere...
|
Wódki mu, halleluja! 
|
|