flamengista napisał(a):

Najśmieszniejsze jest to, że nikt w klubie nie mówi o następcach Brożka. Na razie nawet oficjalnie nie potwierdzono jego sprzedaży, co mówić o przyjściu następcy. Może dojdą do wniosku, że trzeba najpierw dać szansę Żurawskiemu i Riosowi, a ew. nowy napastnik przyjdzie w lecie
|
Masz racje, ale z drugiej strony co mają mówić?
Jesteś rozdrażniony bo nie znasz przyszłych ruchów transferowych drużyny, rozumiem to, ale dajmy szansę sie wykazać panom z Holandii, na tem moment pola do popisu nei mieli ale styczen i luty takim polem winien być.
Jeśli w tej rundzie mialby sie odblokowac Żuraw , ok ide na to, ale też wiem że szanse na to bardzo znikome.
Ale jaki sens ma frustracja na forum, prócz napędzania wielkiego kołowrotka żalu i rozpaczy?
Ja wierzę że będzie dobrze.