Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38870
Stary 03.01.2011, 16:41
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
To co się stało w tym sezonie to największa wyprzedaż od sezonu 2005/06 ale wtedy chociaż ściągnięto kilku zawodników na jakimś poziomie plus byli na rezerwie zawodnicy dużo lepsi niż teraz i tylko czekający na szansę. Teraz już w lecie działo się bardzo źle ale siedziałem cicho wierząc we frazesy Basałaja. Jednak ile można znosić to zakłamywanie rzeczywistości. Wypchnięcie z klubu Pawła Brożka i pierdoły o tym, że już mamy zastępców na celowniku ... Już nikt w to nie wierzy. Rozumiem, że p. Cupiał od kilku dobrych lat odbiera zainwestowaną na początku kasę. Ale po co to ściemnianie o lidze mistrzów o mistrzostwach i sukcesach w Europie. Nie wolno tak sobie kpić z kibiców. Także to nie tylko Westersyl czuje się jakby mu wbito nóż w plecy.
Z drugiej strony rozumiem Cię. Zgadzam się odnośnie tego, ze p. Cupiał powinien się określić.
Nie robię sobie jakiejś wielkiej nadziei.

Po prostu cały czas wierze że po coś tych dwóch dżentelmenów z Holandii ściągano. Przyklasnę wszystkim którzy narzekają. Już po zamknięciu okienka transferowego. Jeśli będą ku temu powody. (Pewnie będą) ale po co w tym momencie pisać " i tak będzie bee". Bezsens. Poczekajmy zanim zgnoimy z błotem kilka nazwisk.
Odpowiedz cytując