Acapelo napisał(a):

no właśnie o to mi chodziło
nie podoba mi się to z 2 powodów:
1 Wisła nie ma paru złotych na ten podpis?
2 Dlaczego ciężko zarobione pieniądze z Brożka pójdą na podpis jakiegoś podstarzałego gwiazdora?
|
1.Podejrzewam,że jakby to było parę złotych, to już by chłopa podpisali.
2.Skąd pewność,że podstarzały?
To kto to ....a jest,jak rata za Brozka ma być za sam podpis!Dobrze ja to rozumiem,że chodzi o samą sygnaturę,czy chodzi zwyczajnie o wynagrodzenie w wielkości raty?Z drugiej strony niezły jazz, że nie wystarczą umowy, tylko kasa ma być tu i teraz,bo inaczej z podpisu nici

Oni tacy napaleni czy z nasza wiarygodnością średnio?