Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8603
Stary 03.01.2011, 16:30
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
no właśnie o to mi chodziło
nie podoba mi się to z 2 powodów:
1 Wisła nie ma paru złotych na ten podpis?
2 Dlaczego ciężko zarobione pieniądze z Brożka pójdą na podpis jakiegoś podstarzałego gwiazdora?
1.Podejrzewam,że jakby to było parę złotych, to już by chłopa podpisali.
2.Skąd pewność,że podstarzały?

To kto to ....a jest,jak rata za Brozka ma być za sam podpis!Dobrze ja to rozumiem,że chodzi o samą sygnaturę,czy chodzi zwyczajnie o wynagrodzenie w wielkości raty?Z drugiej strony niezły jazz, że nie wystarczą umowy, tylko kasa ma być tu i teraz,bo inaczej z podpisu niciOni tacy napaleni czy z nasza wiarygodnością średnio?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując