westersyl napisał(a):

|
Kiedyś pisałem podobne rzeczy to Twoich, wykłócałem się z wolfim że poczekamy, że będzie lepiej, że Bunoza to obiecujący zawodnik. I co ? teraz dochodzę do wniosku, że ten wolfy z którym się tak gryzłem miał 100% rację, a Bunoza nigdy nie zbliży się do poziomu Głowy czy Marcelo.
|
Nie zbliży do poziomu Głowackiego? A kim Ty jesteś, że wiesz co będzie grał Bunoza za 2-3 lata?
Z Głowackim nie od razu podbijaliśmy Europe co nie? Też miał pewien czas na rozwiniecie się piłkarsko, nabrania doświadczenia.
Kim ten Głowacki z kolei był? A przepraszam, tak jak piszesz o Pawle Brożku "najlepszym piłkarzem Wisły minionych lat".
Głowacki to nie Cannavaro, miał też swoje słabe występy zarówno w Wiśle jak i reprezentacji.
Był dobry fakt, ale zapominajmy jak robili naszą obronę drużyny których nazw nie potrafi większość z nas napisać.
Wypowiadacie się o nim jak o kimś nie do zastąpienia. Przyszłość, nie przeszłość.