Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38866
Stary 03.01.2011, 16:29
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Kiedyś pisałem podobne rzeczy to Twoich, wykłócałem się z wolfim że poczekamy, że będzie lepiej, że Bunoza to obiecujący zawodnik. I co ? teraz dochodzę do wniosku, że ten wolfy z którym się tak gryzłem miał 100% rację, a Bunoza nigdy nie zbliży się do poziomu Głowy czy Marcelo.
Nie zbliży do poziomu Głowackiego? A kim Ty jesteś, że wiesz co będzie grał Bunoza za 2-3 lata?
Z Głowackim nie od razu podbijaliśmy Europe co nie? Też miał pewien czas na rozwiniecie się piłkarsko, nabrania doświadczenia.

Kim ten Głowacki z kolei był? A przepraszam, tak jak piszesz o Pawle Brożku "najlepszym piłkarzem Wisły minionych lat".

Głowacki to nie Cannavaro, miał też swoje słabe występy zarówno w Wiśle jak i reprezentacji.
Był dobry fakt, ale zapominajmy jak robili naszą obronę drużyny których nazw nie potrafi większość z nas napisać.
Wypowiadacie się o nim jak o kimś nie do zastąpienia. Przyszłość, nie przeszłość.
Odpowiedz cytując