Salman17 napisał(a):

Ludzie!! Na pierwszy obóz wyjeżdżamy 15 stycznia, okienko transferowe otwarte jest od 1 lutego!!
Trochę cierpliwości...Mamy jeszcze 2 tygodnie na to by skompletować skład na pierwszy obóz,
poczekajmy i dopiero w tedy ewentualnie krytykujmy działalność naszej polityki transferowej...
|
Do tego okienko otwarte jest do konca lutego wiec tez nalezaloby cierpliwie poczekac i kit z tym, ze 25-ego
jest pierwszy mecz.
Pamietacie jaka nam rok temu zrobili niespodzianke gdy juz wszyscy przestali wierzyc - przyszedl Georgi Christow w ostatnim dniu okienka
