Wyświetl pojedynczy post
pablooki
Junior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38864
Stary 03.01.2011, 16:21
co do Brożków jeśli chcą niech idą. u nas pewnie dużo więcej by nie zadziałali,a tak obie strony coś z tego mają. nie to żeby mi żal nie było, ale takie życie. na temat Pawełka nic nie powiem bo i po co? jaki koń jest wszyscy widzą. dalbym szansę Filipowi bo chłopak młody i zadatki ma. niejeden młody bramkarz odpłacił się sowicie za szansę więc dlaczego w tej sytuacji nie zaryzykować? no starczy mojego chciejstwa boss pewnie ma lepsze pomysły
najlepszego w nowym roku !
Odpowiedz cytując