Mario Nh napisał(a):

Można zrozumieć racjonalny pesymizm, w temacie budowy stadionu, ale tutaj? Tutaj co drugi który dziś narzeka pisał kilka miesięcy temu "Zarówno trenerowi jak i dyrektorowi sportowemu trzeba dać czas, a rozliczyć ich będzie można z swojej pracy nie wcześniej niż za rok".
Westersyl, prekursorze, tak do Ciebie apeluje. Weź coś na wstrzymanie. Filmiki robisz fajne, ale swoim lamentem zarażasz innych. Ty już wszystko wiesz, napisz nową Apokalipsę ludzkości.
Zapewne transferów się doczekamy, oby tylko obyło się bez starych,"głośnych nazwisk".
|
Kiedyś pisałem podobne rzeczy to Twoich, wykłócałem się z wolfim że poczekamy, że będzie lepiej, że Bunoza to obiecujący zawodnik. I co ? teraz dochodzę do wniosku, że ten wolfy z którym się tak gryzłem miał 100% rację, a Bunoza nigdy nie zbliży się do poziomu Głowy czy Marcelo tak samo jak Cikosz nigdy zbliży się do poziomu Baszcza... teraz już wiem że rzekomy następca Brożka nigdy nie zagra na takim poziomie jak Brożek.
Powiem sobie szczerze pluje sobie w brodę że dałem sobie wmówić słowa Bogadna o buddowie profesjonalnego klub. Ten sam człowiek firumuję teraz odejście braci Brożków bo słowa o tym jak prezes Cupiał martwił się o jakość drużyny nie wierzę.
W normalnym klubie właściciel szybko ugasiłby ten pożar... powiedział jakieś ciepłe słowa do mediów przynajmniej udawałby aby polepszyć stan rzeczy... u nas nawet tego się nie robi.
Lepiej aby wszystko spłynęło na Bogdana, jego wystawić na opluwanie itp, zresztą jemu to chyba pasuję. Zresztą mam wrażenie że sprzedaż Brożków to wspólna inicjatywa Cupiała I Basałaja.