Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38861
Stary 03.01.2011, 16:13
Takich pesymistów jak niektórzy z was powinni od razu kastrować. To forum jest jednym, wielkim wylewiskiem żalów.
Można zrozumieć racjonalny pesymizm, w temacie budowy stadionu, ale tutaj? Tutaj co drugi który dziś narzeka pisał kilka miesięcy temu "Zarówno trenerowi jak i dyrektorowi sportowemu trzeba dać czas, a rozliczyć ich będzie można z swojej pracy nie wcześniej niż za rok".

Westersyl, prekursorze, tak do Ciebie apeluje. Weź coś na wstrzymanie. Filmiki robisz fajne, ale swoim lamentem zarażasz innych. Ty już wszystko wiesz, napisz nową Apokalipsę ludzkości.

Zapewne transferów się doczekamy, oby tylko obyło się bez starych,"głośnych nazwisk".
Odpowiedz cytując