Marcinnno napisał(a):

Godzine temu oficjalny profil Facebookowy Wisły pisze w komentarzu : jak Mariusz podpisze kontrakt z jakimś klubem, to na pewno taka notka się pojawi. Bo na razie jeszcze nic nie podpisał i wiemy to od niego samego
Jak jeden kolega zobaczył nie ma już Pawełka w kadrze Wisły. http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/
|
Oficjalna strona lubuje się w manipulowaniu. Od razu przypomina mi się filmik ze sparingu z bodajże z Shaktarem i filmik.