Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38851
Stary 03.01.2011, 15:48
Czyli w Turcji sobie trenuje dla funu bez przynależności klubowej ?

Aha, Mat Mario ma racje. Zamkniecie tematu transferowego na prawde dobrze by zrobilo temu forum
Otwierać tylko jak ktoś przyjdzie żeby o nim podyskutować
..
Odpowiedz cytując