Godzine temu oficjalny profil Facebookowy Wisły pisze w komentarzu : j
ak Mariusz podpisze kontrakt z jakimś klubem, to na pewno taka notka się pojawi. Bo na razie jeszcze nic nie podpisał i wiemy to od niego samego
Jak jeden kolega zobaczył nie ma już Pawełka w kadrze Wisły.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/