Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: VI / V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9200
Stary 03.01.2011, 14:47
Szlag mnie zaraz trafi...
postawiłem na młodego Bułgara w pojedynku H2H z Koivurantą

Skoczył lepiej , a tu masz - dyskwalifikacja za kombinezon
TYLKO WISŁA TS
Odpowiedz cytując