Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: VI / V
Offline
#
9200
03.01.2011, 14:47
Szlag mnie zaraz trafi...
postawiłem na młodego Bułgara w pojedynku H2H z Koivurantą
Skoczył lepiej , a tu masz - dyskwalifikacja za kombinezon
TYLKO WISŁA TS
maro olTSkul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do maro olTSkul
Znajdź inne posty napisane przez maro olTSkul