Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38843
Stary 03.01.2011, 14:46
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
http://www.90minut.pl/news/143/news1...-z-Lechem.html



Dzięki Bogdan!!! Jestem pewny,tego iż będzie dalszy zaciąg piłkarzy made in china
Zwykły, przeciętny ligowiec, który strzelił bramkę na Łazienkowskiej.

Całe szczęście że taki piłkarz do nas nie trafił, bo on poziomu tej drużyny raczej by nie podniósł.

Sztucznie promowany przez media jak cała Lechia, która gra rzekomo piękną piłkę tylko wymiernych efektów nie widać.

A ostatnio sztucznie promowanych z racji braku naprawdę wartościowych grajków było w mediach pełno.
Choćby tylko takiego Wilczka, Glika, Kiełba, Robaka albo Sadloka wspomnieć. A za czasów Benhakera na przykład obecny rezerwowy Widzewa - Lisowski.
Ostatnio edytowane przez Szarny : 03.01.2011 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując