Wyświetl pojedynczy post
woocashx
Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38842
Stary 03.01.2011, 14:42
Nie wiem na ile to fakt, a na ile PR, ale w jednym z komentarzy oficjalnego facebookowego profilu Wisły jest informacja o tym, że Pawełek jeszcze nic nie podpisał. To dziwne zważywszy na podjare tych quasi spadkowiczów z Turcji na ich klubowej stronie.

Jeśli to celowe granie na zwłokę to robią sobie z kibiców jaja
Odpowiedz cytując