Nie wiem na ile to fakt, a na ile PR, ale w jednym z komentarzy oficjalnego facebookowego profilu Wisły jest informacja o tym, że Pawełek jeszcze nic nie podpisał. To dziwne zważywszy na podjare tych quasi spadkowiczów z Turcji na ich klubowej stronie.
Jeśli to celowe granie na zwłokę to robią sobie z kibiców jaja
