Wyświetl pojedynczy post
Tiramisu
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11230
Stary 03.01.2011, 14:28
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Widziałem odcinek z Kurskim i różnica jest taka że do niego młodzi czuli respekt, a Rokitę chcieli ośmieszyć.
Moim zdaniem to nie jedyna różnica, ale to się nie bierze znikąd. Na respekt trzeba sobie zapracować. Ja wiem, że baba w politycznym od razu budzi agresję ;-), ale my akurat mamy dość podobne poglądy polityczne (ogólnie rzecz biorąc), z tego co zauważyłam, więc spokojniej next time ;-).
Ostatnio edytowane przez Tiramisu : 03.01.2011 o godz. 15:30.
"Nawet jeśli serce miałbym sztuczne to biłoby wraz z bębnem za Wisłę,,,"