Drozd napisał(a):

|
Widziałem odcinek z Kurskim i różnica jest taka że do niego młodzi czuli respekt, a Rokitę chcieli ośmieszyć.
|
Moim zdaniem to nie jedyna różnica, ale to się nie bierze znikąd. Na respekt trzeba sobie zapracować. Ja wiem, że baba w politycznym od razu budzi agresję ;-), ale my akurat mamy dość podobne poglądy polityczne (ogólnie rzecz biorąc), z tego co zauważyłam, więc spokojniej next time ;-).