Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38839
Stary 03.01.2011, 14:28
dwdx1906 napisał(a):Wyświetl post
mimo wszystko gra w Wisełce to nie jest zwykła praca
Dla ciebie i dla mnie tak ale kazdy kibic innego klubu moze i mowi to samo nawet kibice Trabzonu zapewne mowia ze praca u nich to nie jest taka zwykla praca wiec piepszenie kotka w kolko o tym samym. My kibice kochamy wisle na dobre i zle ale zawodnicy jakkolwiek identyfikuja sie lub nie z klubem nadal traktuja to jak prace z ktorej zyje i musi zapewnic sobie przyszlosc bo moze nabawic sie kontuzji lub choroby przez ktora bedzie musial zakonczyc kariere i co wtedy ? malo takich przypadkow bylo ? dlatego jak jest szansa to zarabiam jak najwiecej kazdy tak mysli a nie inaczej, popatrzmy na siebie i wokolo siebie.
Odpowiedz cytując