dwdx1906 napisał(a):

|
mimo wszystko gra w Wisełce to nie jest zwykła praca
|
Dla ciebie i dla mnie tak ale kazdy kibic innego klubu moze i mowi to samo nawet kibice Trabzonu zapewne mowia ze praca u nich to nie jest taka zwykla praca wiec piepszenie kotka w kolko o tym samym. My kibice kochamy wisle na dobre i zle ale zawodnicy jakkolwiek identyfikuja sie lub nie z klubem nadal traktuja to jak prace z ktorej zyje i musi zapewnic sobie przyszlosc bo moze nabawic sie kontuzji lub choroby przez ktora bedzie musial zakonczyc kariere i co wtedy

? malo takich przypadkow bylo

? dlatego jak jest szansa to zarabiam jak najwiecej kazdy tak mysli a nie inaczej, popatrzmy na siebie i wokolo siebie.