Wyświetl pojedynczy post
Manager89
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8594
Stary 03.01.2011, 14:16
filoo
nie dlatego, że kopał w Wiśle tylko dlatego że musi coś sobą reprezentować jeśli grał w drużynie bijącej się o awans do Serie A. Adam liznął coś europejskiej piłki to też jest plus. Maaskant miałby łatwiej wdrożyć go do swojego systemu taktycznego...
Odpowiedz cytując