|
filoo
nie dlatego, że kopał w Wiśle tylko dlatego że musi coś sobą reprezentować jeśli grał w drużynie bijącej się o awans do Serie A. Adam liznął coś europejskiej piłki to też jest plus. Maaskant miałby łatwiej wdrożyć go do swojego systemu taktycznego...
|