Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dwdx1906
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
38834
03.01.2011, 13:54
Marcinnno
napisał(a):
I co wierzysz, że wydawał 5 tysięcy
? Jak sie ma dużo, to zawsze chce się wiecej. Proste
tylko po co pisać, że jakby został w Wiśle to jego dzieci jadłyby chleb z wodą.
dwdx1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwdx1906
Znajdź inne posty napisane przez dwdx1906