Pan Jotka napisał(a):

|
Gadasz tak bo nie zarabiasz dużo. Wszytsko jest kwestią relatywną. Jak masz wydatków na 60 tysiecy to i 65 tysięcy jest mało. Jak masz wydatków na 60.000 a zarabiasz 250.000 to wtedy owszem-jesteś zabezpieczony.
|
Rozumiem, że masz info o tym, iż Paweł ma wydatki na poziomie 60 tys, zł.

Widzisz, jest jednak tak, że to zarobki generują wydatki - nie odwrotnie. Im więcej zarabiasz, tym więcej wydajesz. Sukcesywnie podnosisz poziom życia, dzięki większym zarobkom, co prowadzi do większych wydatków. NIE MA pieniędzy, których nie da się rozpier...Wszystko zależy jakim jesteś człowiekiem, bo pieniążki są dla ludzi mądrych.
Oczywiście, nie mam pretensji do Pawła o to, że odchodzi - sam pracuję tam gdzie mi więcej zaproponowano

Odpowiedziałem tylko na post użytkownika, z którego wynikało, że Paweł ma głodową pensję w Wiśle.
"O, jakże szybko nastrój prysnął wzniosły!
Albowiem w kraju tym zaczarowanym,
gdzie — jak w złej bajce — ludźmi rządzą osły,
jakież tu mogą być właściwie zmiany?
Tu tylko szpiclom coraz większe uszy
rosną, milicji — coraz dłuższe pałki,
i coraz bardziej pustka rośnie w duszy,
i coraz bardziej mózg się staje miałki.
Tu tylko może prosperować gnida,
cwaniak i k...a, łotr i donosiciel ."
Janusz Szpotański