brylant17 napisał(a):

dwdx1906 napisał(a):

Im większe zarobki tym lepszy ojciec?
Paweł zarabiał w Wiśle 60 tyś. Na życie i to taki na solidnym poziomie spokojnie wystarczy 5 tyś. Przez miesiąc zaoszczędzi 55 tyś. Przez rok 660 tyś, przez 5 lat 3,3 mln... Wpłaca sobie tą kwotę na konto i ma miesięczne odsetki grubo powyżej średniej krajowej. Więc na rachunki i garnitur też wystarczy.
|
Tutaj nie chodzi o to jaki ojciec. Tylko, żeby zrozumieć Brożka musisz troche wbić się w tą sytuacje, dlatego porównałem to do wyboru pracy przez twojego/mojego ojca. Poza tym nie można powiedzieć, że każdemu 5 tyś złoty wystarczy na dobre życie, człowiek mysli o pomozy rodzinie, o potomkach gdy juz sam nie ma na co wydawać tak więc pieniędzy nigdy nie jest za duzo a takie gadanie że życie z odsetek jest ok bo wiecej niz srednia krajowa jest dla mnie nie do przyjęcia