snyrting napisał(a):

Nie może być
A przecież był "coraz bliżej Wisły"!! Brzydkiego psikusa Basałajowi sprawił ten Lokomotiv - szybko się uwinęli z tym transferem. A przecież można było ciągnąć ten temat przez następny tydzień i czymś zająć kibiców
Nic to, dział prasowy zaraz wypuści kolejną bajeczkę.