Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38830
Stary 03.01.2011, 13:52
snyrting napisał(a):Wyświetl post
To już możemy skończyć z rozmowami o Genkowie, poszedł do Lokomotivu Sofia za 500 tyś. €.

Warto wrócić do tego zawodnika w lecie i zobaczyć jak mu poszło.

źródło: http://7sport.net/7sport/fb_a_grupa/d5972_4.htm
Nie może być

A przecież był "coraz bliżej Wisły"!! Brzydkiego psikusa Basałajowi sprawił ten Lokomotiv - szybko się uwinęli z tym transferem. A przecież można było ciągnąć ten temat przez następny tydzień i czymś zająć kibiców

Nic to, dział prasowy zaraz wypuści kolejną bajeczkę.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując