Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
Od: 12.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
38829
03.01.2011, 13:51
kiedyś ktoś zaobserwował, że z tonącego okrętu pierwsze uciekają szczury... nawiązując do Wisły nie mam tu na myśli piłkarzy czy działaczy lecz nie których z was tu obecnych "kibiców"... tak właśnie się zachowujecie!!!
Pyniu85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pyniu85
Znajdź inne posty napisane przez Pyniu85