Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38829
Stary 03.01.2011, 13:51
kiedyś ktoś zaobserwował, że z tonącego okrętu pierwsze uciekają szczury... nawiązując do Wisły nie mam tu na myśli piłkarzy czy działaczy lecz nie których z was tu obecnych "kibiców"... tak właśnie się zachowujecie!!!
Odpowiedz cytując