dwdx1906 napisał(a):

Im większe zarobki tym lepszy ojciec?
Paweł zarabiał w Wiśle 60 tyś. Na życie i to taki na solidnym poziomie spokojnie wystarczy 5 tyś. Przez miesiąc zaoszczędzi 55 tyś. Przez rok 660 tyś, przez 5 lat 3,3 mln... Wpłaca sobie tą kwotę na konto i ma miesięczne odsetki grubo powyżej średniej krajowej. Więc na rachunki i garnitur też wystarczy.
|
I co wierzysz, że wydawał 5 tysięcy

? Jak sie ma dużo, to zawsze chce się wiecej. Proste
