Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38825
Stary 03.01.2011, 13:35
Myślę, że jechanie po Pawle jest akurat nie miejscu. Paweł jest już bardzo, bardzo długo w Wiśle i można odnieść wrażenie, że już się w tej Wiśle trochę dusi. My dostaniemy dobrą kase, Paweł dobry kontrakt. Nie najlepszą opcją jest gdy piłkarz za dużo gra w jednym klubie, bo najzwyczajniej w świecie brakuje mu motywacji. Fakt, faktem można było go sprzedać po sezonie. Jedną istotną rzeczą jest to, że za pół roku taka oferta może już nie przyjść.

Odnośnie Pawełka to większość po tym jak odszedł straciła do niego szacunek. Ja szanuje Mariusza przede wszystkim za to jakim jest człowiekiem. Pomaga rodzinie mając bardzo dużo rodzeństwa. Był kiedyś z nim taki wywiad nie pamiętam czy to było w magazynie Futbol czy w innej gazecie i tam to wszystko było szczegółowo opisane.
Ostatnio edytowane przez Marcinnno : 03.01.2011 o godz. 13:40.
Odpowiedz cytując