Worcester napisał(a):

|
oczywiście. Jednak mój post odnosił się konkretnie do wypowiedzi ŁukaszTS i jej treści. Skonfrontuj.
|
Rozumiem, ja niechce sie kłócić ogolnie sprawa wyglada tak, ze niema sensu spierania sie kto dlaczego gra w Wisle bo jasna sprawa jest ze kazdy zawodnik po pierwsze gra dla pieniedzy bo to jest praca dzieki ktorej zyje i egzystuje w tym swiecie.