Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38823
Stary 03.01.2011, 13:28
Worcester napisał(a):Wyświetl post
oczywiście. Jednak mój post odnosił się konkretnie do wypowiedzi ŁukaszTS i jej treści. Skonfrontuj.
Rozumiem, ja niechce sie kłócić ogolnie sprawa wyglada tak, ze niema sensu spierania sie kto dlaczego gra w Wisle bo jasna sprawa jest ze kazdy zawodnik po pierwsze gra dla pieniedzy bo to jest praca dzieki ktorej zyje i egzystuje w tym swiecie.
Odpowiedz cytując