Wyświetl pojedynczy post
arbuz
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38820
Stary 03.01.2011, 13:17
Worcester napisał(a):Wyświetl post
brylant17 nie ma racji, zresztą Ty też. Jeśli ktoś miesięcznie pobiera 60 tys. złotych musi być kompletnym idiotą, aby nie zapewnić sobie bezpiecznej finansowo przyszłości.

No tak ale jak zarobi kilka razy wiecej ta przyszlosc bedzie jeszcze lepsza wiec piepszenie ze 60 tys jest wystarczajace jest brednia. Nigdy kasy za wiele chyba jak kazdy znas jak ma okazje i mosliwosc zarobic wiecej to to robi a nie zastanawia sie nad sensem bo w sumie mnie wystarcza.
Odpowiedz cytując