Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ŁukaszTS
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
38818
03.01.2011, 13:12
brylant17
napisał(a):
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Kasa ważniejsza niż barwy
Worcester
napisał(a):
brylant17 nie ma racji, zresztą Ty też. Jeśli ktoś miesięcznie pobiera 60 tys. złotych musi być kompletnym idiotą, aby nie zapewnić sobie bezpiecznej finansowo przyszłości.
W sumie racja, zwracam honor.
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
ŁukaszTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ŁukaszTS
Znajdź inne posty napisane przez ŁukaszTS