Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline
#
1786
03.01.2011, 12:56
Wołąkiewicz w Amice od lipca, choć pewnie będą walczyli o transfer definitywny już teraz:
http://www.90minut.pl/news/143/news1...-z-Lechem.html
A dodatkowo Buzała może opuścić Lechię:
http://goool.pl/aktualnoci/ekstrakla...uci-lechi.html
Ostatnio edytowane przez emj10 : 03.01.2011 o godz. 12:58.
emj10
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do emj10
Znajdź inne posty napisane przez emj10