|
Tak się składa że oglądałem wczoraj młodzież kontra i przełączyłem jak doszlo do pytania i odpowiedzi na temat "mamy Wawel". Wypuszczanie Nelly do mediów jest dla Prawa i Sprawiedliwości samobójczym strzałem wykorzystywanym skrupulatnie przez zwolenników liberalnej myśli podwyższania podatków
Inaczej było jak zaprosili Kurskiego który faktycznie "niszczył" wiedzą młodzieżówki PO i SLD ale Nelly....
Troche mnie dziwi że właściwie to prorządowe media własciwie jej nie gnoją- co z lubością robili i robią z każdym Pisowcem wybijającym sie przed szereg .Kończy się zwykle na dowcipkowaniu i robieniu żartów.Moja teoria jest taka że ma ona asa w rękawie - męża- którego bardzo nie chcieliby mieć przeciwko sobie Tuski i Komorowskie więc nie chcą by "w obronie żony" wszedł do niewłaściwej formacji. Rokita i Płażyński byli chyba jedynymi "ideowcami " w PO i zaangażowanie się tego pierwszego do innej stronie niż PO z jego wiedzą o Państwie oraz samej Platformie byłoby sporym kłopotem.
|