Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze
Offline
#
38810
03.01.2011, 12:42
Juz mamy po GENKOVIE ,No to jest dobrze przeciez
(przenosnia)
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !
Cfaniak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cfaniak
Znajdź inne posty napisane przez Cfaniak