Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38810
Stary 03.01.2011, 12:42
Juz mamy po GENKOVIE ,No to jest dobrze przeciez (przenosnia)
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując