|
siema jestem tutaj nowy Własnie zaczynam, gre w 2011. oczywiscie Wisła bede pisac co jakis czas w roznych sprawach mam nadzieje ze otrzymam porady od doswiadczonych graczy pozdrawiam i udanych sezonow Wisełką w Fm 11
Mario!
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!
|