Wyświetl pojedynczy post
WiselkaTsWiselka
Junior Member
 
Od: 11.2010
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5173
Stary 03.01.2011, 12:24
siema jestem tutaj nowy Własnie zaczynam, gre w 2011. oczywiscie Wisła bede pisac co jakis czas w roznych sprawach mam nadzieje ze otrzymam porady od doswiadczonych graczy pozdrawiam i udanych sezonow Wisełką w Fm 11
Mario!
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie 1906 % w moim sercu Wisła i na dobre i na złe !!



Odpowiedz cytując