Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38806
Stary 03.01.2011, 12:01
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Ja też, podobno jesteśmy po niewiążącym słowie z 35-letnim Turkiem z drugiej ligi holenderskiej. Kiedyś strzelił bramkę ze spalonego w przedsezonowym sparingu rezerwom Ajaxu. Obok takich okazji (w najlepszym razie przyjdzie za darmo, za pół roku kończy mu się kontrakt), nie można przejść obojętnie!

A biorąc pod uwagę kolejne doniesienia medialne - ciągle jesteśmy w grze! Nawet jeśli Wisła nikogo nie kupi, bo nie chce/nie może wydawać pieniędzy, to sam fakt, że w mediach szumi, świadczy o potężnej pozycji, respekcie jakim darzą nas dziennikarze. No i ta medialność. Czy to nie przekłada się na złotówki? Kolejne genialne posunięcie marketingowe prezesa Basałaja i oberwłaściciela Cupiała.
Sama prawda! Przynjamniej znowu o nas mowia. I pisza!
Odpowiedz cytując