Lechista69 napisał(a):

|
Czuje ze szykuja sie ostre wzmocnienia, przeciez Brozkow by nie sprzedali bez alternatywy... a cisza jest dlatego ze pewnie dogrywaja wszystko...
|
Ja też, podobno jesteśmy po niewiążącym słowie z 35-letnim Turkiem z drugiej ligi holenderskiej. Kiedyś strzelił bramkę ze spalonego w przedsezonowym sparingu rezerwom Ajaxu. Obok takich okazji (w najlepszym razie przyjdzie za darmo, za pół roku kończy mu się kontrakt), nie można przejść obojętnie!
A biorąc pod uwagę kolejne doniesienia medialne - ciągle jesteśmy w grze! Nawet jeśli Wisła nikogo nie kupi, bo nie chce/nie może wydawać pieniędzy, to sam fakt, że w mediach szumi, świadczy o potężnej pozycji, respekcie jakim darzą nas dziennikarze. No i ta medialność. Czy to nie przekłada się na złotówki? Kolejne genialne posunięcie marketingowe prezesa Basałaja i oberwłaściciela Cupiała.