wislak68 napisał(a):

A jeśli chodzi o Brożków: potwierdza to co pisał w swoim poście Colman a'propo kwoty kontraktów dla bliźniaków. I jestem się gotów założyć że takiej kasy Brożki od Turasów nie wyciągną (nawet jeśli będą ją mieć wpisaną w umowę).
|
Trzeba powiedzieć,że cały tamten region ma taką specyfikę. Nie takich asów poszczali w trąbę.