lodecki napisał(a):

masz 100% racji 
za Błaszczykowskiego zapłaciliśmy 3,5 mln Euro, a przyszedl do nas z walczącego o Ligę Mistrzów Rakowa Czestochowa.
|
Wszystko fajnie by Ci wyszło,gdyby nie jeden szczególik. Genkow jest na liście płac klubu klubu,gdzie zarabia się gigantyczne pieniądze, trafia się na zasadzie selekcji i jest duża konkurencja.Gość się nie sprawdził w przeciętnym Dynamie i tyle. Nawet na zmiennika się nie nadaje w Moskwie. Konkretnego kopacza nie puszcza się za frytki a 400 tysięcy to frytki w futbolu. W Rosyjskim klubie mającym kasy jak lodu,facet jest zbędny i gotowi są go puścić,bo wiedzą,że jest za słaby aby dać sobie radę. To mówi samo za siebie. Dobry bo za darmo.
A co do Dynama,tak jest przeciętne. Polecam spojrzeć od czasu do czasu na ligę rosyjską.
Wiesz na jakiej zasadzie trafił do nas Błaszczykowski, weźmy go bo młody a wujek mówi,że dobry. Czysty przypadek,że do nas trafił. I przyszedł bo za darmo a nie,że dobry.