Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38801
Stary 03.01.2011, 10:46
lodecki napisał(a):Wyświetl post
masz 100% racji
za Błaszczykowskiego zapłaciliśmy 3,5 mln Euro, a przyszedl do nas z walczącego o Ligę Mistrzów Rakowa Czestochowa.
Wszystko fajnie by Ci wyszło,gdyby nie jeden szczególik. Genkow jest na liście płac klubu klubu,gdzie zarabia się gigantyczne pieniądze, trafia się na zasadzie selekcji i jest duża konkurencja.Gość się nie sprawdził w przeciętnym Dynamie i tyle. Nawet na zmiennika się nie nadaje w Moskwie. Konkretnego kopacza nie puszcza się za frytki a 400 tysięcy to frytki w futbolu. W Rosyjskim klubie mającym kasy jak lodu,facet jest zbędny i gotowi są go puścić,bo wiedzą,że jest za słaby aby dać sobie radę. To mówi samo za siebie. Dobry bo za darmo.

A co do Dynama,tak jest przeciętne. Polecam spojrzeć od czasu do czasu na ligę rosyjską.

Wiesz na jakiej zasadzie trafił do nas Błaszczykowski, weźmy go bo młody a wujek mówi,że dobry. Czysty przypadek,że do nas trafił. I przyszedł bo za darmo a nie,że dobry.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując