Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38800
Stary 03.01.2011, 10:22
flamengista napisał(a):Wyświetl post
W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym piszą, że kluby już się dogadały - za obu Transbospor ma zapłacić ok. 2 mln €. Teraz Brożkowie muszą tylko przejść badania medyczne, żeby transfer doszedł do skutku.

PS. I jeszcze artykuł z Wyborczej, ładnie podsumowujący nasze dotychczasowe wyprzedaże (Wisła "Eksport" Kraków):

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,88...ksportuje.html

Wg. autora, red. Klemby Wisła w poprzednim okienku z transferów uzyskała 6,5 mln €, na sprowadzenie zastępców wydała... 10% tej kwoty. Jeśli tak będziemy szastać pieniądzmi w zimowym okienku, nie będzie nas stać nawet na Genkowa za 400 tys. €.

Kurcze nie wiem czy PS mozna traktowac jako wiarygodne zrodlo. Ostatnie pol roku to w ich wykonaniu jedna wpadka za druga z informacjami wiec ich artykul nie biore poki co na powaznie. Co do Wyborczej to nie wypowiadam sie bo widac ze ten Pan jest bardziej zorientowany w realiach Naszego klubu wiec nie podejmuje polemik bo moze miec racje. Zycie pokaze jak bedzie.


Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Jak nic nie zrobisz to nie ma z czego cie rozliczyć hihi
Nie robienie niczego tez jest wyznacznikiem pracy i mozna za to rozliczac. Ponadto sprzedawanie sugeruje ze jednak cos jest robione
Odpowiedz cytując