Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38797
Stary 03.01.2011, 10:03
Lechista69 napisał(a):Wyświetl post
Pozostaje tylko nadzieja ze bedzie lepiej, Basalaj mowil ze za to okno mozna go rozliczac a wiec zdaje sobie sprawe ze jak zawali to adios...


Czuje ze szykuja sie ostre wzmocnienia, przeciez Brozkow by nie sprzedali bez alternatywy... a cisza jest dlatego ze pewnie dogrywaja wszystko...
Jak nic nie zrobisz to nie ma z czego cie rozliczyć hihi
Odpowiedz cytując