Lechista69 napisał(a):

Pozostaje tylko nadzieja ze bedzie lepiej, Basalaj mowil ze za to okno mozna go rozliczac a wiec zdaje sobie sprawe ze jak zawali to adios...
Czuje ze szykuja sie ostre wzmocnienia, przeciez Brozkow by nie sprzedali bez alternatywy... a cisza jest dlatego ze pewnie dogrywaja wszystko...
|
Jak nic nie zrobisz to nie ma z czego cie rozliczyć hihi